Hakkımızda

Çekme Karavan Konaklama ve Eğitim

Karavan sahibi olmak isteyen veya kişilerin satın aldıkları çekme karavanlarına kavuşmadan önce, kiralık karavanlarımızda ilk kamp deneyimlerini yaşayıp, verilecek olan eğitim ile çekme karavanda ihtiyaç duyacakları genel bilgilere sahip olarak bu hobinin bir parçası olabilirler. Yeni model çekme karavanlarımızda, karavan konaklama deneyimi ve genel karavan kullanma eğitimi ile sizlere en konforlu tecrübeyi sunmayı hedeflemekteyiz.

Eğitim programımız hem yeni karavancılara hem de karavan sahibi olmak isteyenlere göre hazırlanmıştır. Eğitim almak istememeniz durumunda sadece konaklama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

hakkımızda Hakkımızda 390 qd

Eğitmenimiz

Çekme Karavan Eğitimi ile karavancılığa ilk adımı atlamanıza yardımcı oluyoruz. Karavan eğitimi, bilgi ve deneyim gerektiren bir hobidir. Biz de bundan yola çıkarak uzun yılların birikimi ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

hakkımızda Hakkımızda ersan derinkesici

Ersan Derinkesici

Çekme Karavan Eğitmeni

Uzun yıllardır Çekme Karavan kullanan ve bu konuda araştırmalar yaparak daha pratik yöntemler ile karavan hayatını kolaylaştıran, kamp hayatını daha sorunsuz ve zevkli kılmak için Çekme Karavan Kiralama ve Çekme Karavan Eğitimi konularında sizlere destek vermekten büyük mutluluk duyuyorum.

EĞİTİM VERİBİLECEĞİ YERLER

  • Çatalca / İstanbul

  • Bodrum / Muğla

Kısa Bilgiler

Hizmetlerimiz ile ilgili kısa soru ve cevapları.

Şu an için sadece Çekme Karavan Eğitimi verilmektedir.

Karavanlarımız Çatalca/İstanbul ve Bodrum/Muğla’da bulunmaktadır. Sadece bu 2 kamp alanında konaklama yapabilmektesiniz.

Karavan içerisinde ihtiyacınızı karşılayacak bütün malzemeler bulunmaktadır. Sadece kendinize ait yiyecek ve içecek ile konaklama yapabilirsiniz.

Kiralık karavanlarımız sadece kamp alanlarında kullanıma göre hazırlanmıştır. Kendi aracınız veya kiralık bir araç ile çekerek bir yere getirilmesi gibi bir hizmetimiz şu aşamada bulunmamaktadır.

Çekme Karavan Eğitimi şartlara bağlı olarak 5-8 saat sürmektedir. Hem eğitimi alırken hem de Çekme Karavan’da konaklama imkanına sahip oluyorsunuz.

Kiralık karavanlarımız 4 kişi kapasitelidir. 2 yetişkin 2 çocuk şeklinde rahatlıkla kalınabilir.

Hemen Randevu Oluşturabilirsiniz

İlk çekme karavan kiralama deneyimi ve eğitimi için bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Misafir Yorumları

Mutlu karavancı dostlarımızın hizmetlerimiz hakkında yorumları:

hakkımızda Hakkımızda logo k1

Karavancı olmamıza rağmen Çekme Karavan Eğitimi hakkında bir çok bilgiyi kısa sürede bizlere sunan Ersan beye teşekkür ederim.

Ümit Can
hakkımızda Hakkımızda logo k1

Karavana yeni başlayacağımızdan eşim ile birlikte ilk eğitimi Ersan beyden aldık. Meğer bilmediğimiz ne çok farklı pratik yöntem varmış.

Murat Memiş

Mail Listemize Katılın

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

(Verilerinizi kimseyle paylaşmıyoruz ve sadece amacına uygun kullanıyoruz)